PolskiEnglsh

Wpisz się!


Daj wyraz swemu oburzeniu, zachwytowi, dezaprobacie, uniesieniu, zniechęceniu i co tam jeszcze masz w zanadrzu. Wrzuć to na klawiaturę, na druty, na falę – niech artysta sobie poczyta, choć wiadomo, że prawdziwa cnota krytyk (ani pochwał) się nie boi.Spodobały Ci się moje rzeźby? Chciałbyś mieć jakąś dla siebie? Napisz do artysty - może wykona rzeźbę na Twoje zamówienie.


marekczart@gmail.com


Nie chcesz czekać na odpowiedź? Jesteś wyjątkowo niecierpliwy?? Spróbuj zadzwonić:


+48 502 091 748
Witam w księdze gości...2017-02-03

Małgorzata Jaroszuk (Megan)

Widziałam dzieła i rozmawiałam z Panem Markiem Czarneckim o sztuce – jestem olśniona.

2015-03-20

biuro@pressup.pl

W imieniu firmy PRESSUP Wołów/Wrocław/Legnica bardzo pięknie dziękujemy za współpracę. Podziwiamy wspaniałą twórczość i cieszymy się, że mogliśmy obcować z prawdziwą sztuką.Te fantastyczne działa podziwialiśmy także w naszym regionalnym Muzeum Miedzi w Legnicy. Rewelacja!!!!!

2014-09-27

Doskonała współpraca z naszą agencją reklamową, piękna twórczość i terminowe wywiązywanie się z umów. Doradztwo artystyczne profesjonalne i daleko wykraczające poza schematy. Dziękujemy i liczymy na dalsze owocne wspólne działania. Prezes Agencji Reklamowej - A.J.

2013-09-20

M.Cz.

Panie Jacku! Jest mi bardzo miło, że rzeźba mego autorstwa stale Pana cieszy. Nie ma jej na stronie, ponieważ nie mam dobrej fotografii. A co do obrazów, to ma Pan rację - będe musiał utworzyć nową zakładkę w tej stronie www i umieścić tam fotki malowideł. Serdecznie Pana pozdrawiam. M.Cz.

2013-09-20

klientka

POLECAMY! ROBOTA WYJATKOWEJ URODY!

2013-09-03

Jacek G.

Panie Marku, brakuje w galerii rzeźby,która jest w moim posiadaniu, którą udostępnię do kontemplacji szerszemu ogółowi po mojej śmierci. Rzeźba ta stoi w moim ogrodzie i patrzę na nią codziennie, o każdej porze roku. Ja patrzę na nią, a ona na mnie. Podobnie jest z innymi Pańskimi rzeźbami, które są w moim i mojej rodziny posiadaniu. Nie wspomina Pan o swoim malarstwie, a te obrazy Pańskie, które posiadam należałoby też umieścić w galerii. Są fantastyczne. Pozdrawiam

2012-12-31

Isabella Jechna

Od wczoraj Jestem wlascicielka "liczydelek" ! Zobaczylam w Galerii "Belotto" w Warszawie i nie moglam sie oprzec! Liczydelka pojechaly ze mna do Monachium. Szczesliwgo Nowego Roku!

2012-05-12

Basia Dż.

Panie Marku...uwielbiam:)

2011-08-07

wojtek

rzeczywiście są urzekające i takie... ludzkie

2010-04-23

Sally

Niebywałe! Zachwycające! Niepowtarzalne!

2010-03-29

PERŁA

REWELACYJNE RZEŹBY PANIE MARKU.ALE PAN MA TALENT!POZDRAWIENIA Z WIERZBICY K.SEROCKA

2010-03-01

uczeń

A ja mam w domu Gienka:)Już od kilkunastu lat przypomina mi licealne czasy ale przede wszystkim najpiękniejsze lekcje plastyki w pewnym liceum:) otworzył Pan dla mnie świat sztuki, dziękuje Panie Profesorze. Pozdrawiam

2010-01-06

Jadwiga Tylman

Kiedyś, dawno... w czasopiśmie, które zniknęło z rynku ( a może na nie nie trafiam?) ujrzałam ``Napoleona``. Przeczytałam artykuł o Panu, o metodzie rzeźbienia na ``wosk tracony``. Od tej pory z nieśmiałością zaczęłam marzyć o rzeźbie od Pana. Warto marzyć,powiadają. I mają rację - moje marzenie się zyściło. Właśnie pod choinkę dostałam ``Rybaka`` i ``Myjącą włosy``. Oniemiałam.Nie mogłam uwierzyć. Pańskie rzeźby są w moim domu! Są takie śliczne - dopracowane w każdym szczególe. Ale żeby nie było za pięknie ( co mnie równie, a może bardziej urzeka), tak w ``Rybaku``, jak i ``Myjacej włosy`` - powala brzydota:w za/długich stopach, kościstej pupie, ... Przez nią ( brzydotę)postaci stają się bliższe sercu.To tak, jak z ludźmi - dopóki nie pokażą swoich słabości - są jacyś dalecy, obcy. Jestem szczęśliwą osobą. Pozdrawiam życząc nieustających pomysłow w powoływaniu do ``życia``kolejne nieco wykrzywione istoty

2009-10-02

gammoudi saleh (tunisie)(ikaru

une belle site web marek et aussi la tunisie est belle (ikarus)

2009-07-24

Bogdan

Jest bardzo OK!

2009-06-24

Agnieszka O.

Natychmiast obejrzałam stronę. Rzeźby są po prostu świetne. Dla mnie numerem jeden pozostaje wiatr ... ten bez gołej pupy. Wiatr dwa też jest bardzo dobry i skojarzenie jak najbardziej na miejscu. Kometa jest rewelacyjna. Pozdrawiam.

2009-05-18

M.Cz.

Sokrates był, ale niestety poszeeeeeeedł w świat daleki. Może będzie w przyszłości jego bliźniak. Pozdrawiam.

2009-05-17

BN

U mnie w domu stoi Ksantypa. Wygraża bocianom i wrogom. Miał być podobno Sokrates... w galerii go nie ma. Może sobie poszedł, może do innego domu, może gdzieś baardzo daleko za wielką wodę. Jeśli był to może w galerii zostało chociaż zdjęcie.Ot, taka ludzka ciekawość.


Wpisz się...Wpis:

Twoje imię / pseudonim:

  

KTOCOJAKGDZIEKIEDYGALERIAKONTAKT